KU AZS ZUT informuje, że w diach 22-24.05.17 r. jesteśmy organizatorami Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej - półfinału A. 19.05.2017 11:24

Będziemy gościć reprezentacje klubów uczelnianych wyższych Uczelni z Wielkopolski, woj. kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, zachodniopomorskiego. W sumie ponad 180 studentów - zawodników.

Nasza reprezentacja również weźmie udział w Mistrzostwach. Trwają ostatnie treningi przed meczami. W zał.  zaproszenie i inf. dodatkowe dot. zawodów. Zapraszamy na uroczyste otwarcie Mistrzostw we wtorek o godz.15.00 na hali sportowej Studium WFiS ZUT przy ul. Tenisowej 33, po którym zagra nasza reprezentacja. Prosimy o rozpropagowanie wśród studentów informacji o naszej imprezie. Ze sportowymi pozdrowieniami - Prezes KU AZS ZUT mgr Danuta Maciejewska wraz z Zarządem.

Plakat (format:  pdf, rozmiar:  332 kB)

Harmonogram (format:  pdf, rozmiar:  348 kB)

Zaproszenie (format:  docx, rozmiar:  867 kB)

Informacja (format:  docx, rozmiar:  14,39 kB)