Praktyki studenckie na Cyprze 05.05.2023 12:46

Praktyki organizowane są przez Cyprus Wildlife Research Institute, pozarządową organizację non-profit skupiającą się na ochronie gatunków i siedlisk na Cyprze

Praktyki te są szczególnie odpowiednie dla studentów i absolwentów programów związanych z biologią, ekologią, opieką nad zwierzętami, zarządzaniem przyrodą, weterynarią, mediami społecznościowymi i produkcją medialną. Pełna lista naszych obecnych programów jest dostępna pod linkiem: v.cwri.net

Oferowane programy mogą być uznane za obowiązkowe praktyki w trakcie odbywania studiów, a koszty utrzymania mogą być pokryte ze stypendium programu Erasmus+ (nabór wniosków do 31 maja - biotechnologia.zut.edu.pl/aktualnosci/informacje-biezace/article/studenci-i-doktoranci-nabor-na-wyjazdy-na-praktyki-trwa-do-31-maja-1.html)

W załączniku poniżej znajduje się katalog praktyk, które są oferowane na rok 2023.

Obecnie organizacja przygotowuje nowe programy stażowe (takie jak monitoring ptaków na terenach podmokłych), więc warto regularne sprawdzać jej stronę internetową.

Katalog (format:  pdf, rozmiar:  10,87 MB)