Profesorowie tytularni Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt 15.03.2024 10:19

Szanowni Państwo,

W dniu 14 marca br. Pan Rektor dr hab. inż. Jacek Wróbel, prof. ZUT przyjął w swoim gabinecie nominowanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Profesorów tytularnych. Wśród zacnego grona znaleźli się pracownicy naszego Wydziału, w tym Pani prof. dr hab. inż. Małgorzata Ożgo – kierownikowi Katedry Fizjologii, Cytobiologii i Proteomiki oraz Pan prof. dr hab. inż. Karol Fijałkowski – kierownik Katedry Mikrobiologii i Biotechnologii. Pani Profesor tytuł został nadany w dziedzinie nauk rolniczych w dyscyplinie zootechnika i rybactwo, a Panu Profesorowi w dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych w dyscyplinach nauki biologiczne i biotechnologia.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Link:

www.zut.edu.pl/zut-strona-glowna/informacje-biezace/article/nowo-nominowani-profesorowie-na-spotkaniu-z-rektorami-zut.html