Katedra Hodowli Trzody Chlewnej, Żywienia Zwierząt i Żywności

ul. Doktora Judyma 10, 71-466 Szczecin

 

 

SKŁAD OSOBOWY KATEDRY

 

Prof. dr hab. Eugenia Jacyno - prof. zwyczajny

tel. +48 91 449 68 41, e-mail: Eugenia.Jacyno@zut.edu.pl

 

Prof. dr hab. Maria Kawęcka - prof. nadzwyczajny

tel. +48 91 449 68 42, e-mail: Maria.Kawecka@zut.edu.pl

 

Dr hab. inż. Arkadiusz Pietruszka - adiunkt, Kierownik Katedry

tel. +48 91 449 67 22, e-mail: Arkadiusz.Pietruszka@zut.edu.pl

 

Dr hab. inż. Wioletta Biel - adiunkt

tel. +48 91 449 67 25, e-mail: Wioletta.Biel@zut.edu.pl

 

Dr hab. Anita Kołodziej-Skalska - adiunkt

tel. +48 91 449 68 43, e-mail: Anita.Kolodziej@zut.edu.pl

 

Dr inż. Beata Matysiak - adiunkt

tel. +48 91 449 67 20, e-mail: Beata.Matysiak@zut.edu.pl

 

Dr inż. Kazimierz Bobko - adiunkt

tel. +48 91 449 68 41, e-mail: Kazimierz.Bobko@zut.edu.pl

 

Dr inż. Anna Sosnowska - specjalista

tel. +48 91 449 68 41, e-mail: Anna-Sosnowska@zut.edu.pl

 

Lidia Kowalczyk - specjalista

tel. +48 91 449 67 20, e-mail: Lidia.Kowalczyk@zut.edu.pl

 

Mgr inż. Agata Wierzchowska - doktorantka

e-mail: Agata.Wierzchowska@zut.edu.pl

 

Mgr inż. Paulina Bośko - doktorantka

e-mail: Paulina.Bosko@zut.edu.pl

 

Mgr inż. Michał Grudziński - doktorant

e-mail: Michal.Grudzinski@zut.edu.pl

 

Mgr inż Ewelina Łysoń - doktorantka

e-mail: Ewelina.Lyson@zut.edu.pl