Dzień Drzwi Otwartych już za nami 10.04.2015 08:46

Dzień Otwartych Drzwi ZUT w Szczecinie odbył się 20. 03.2015 r. w Centrum Dydaktyczno-Badawczym Nanotechnologii przy ulicy Piastów 45. Nasz Wydział reprezentowały studentki piątego roku Biotechnologii:

Joanna Kiniorska, Anna Batóg oraz Joanna Kołodziejska.

Na stoisku dostępne były materiały informacyjne dotyczące kierunków oraz specjalności jakie będą mogli wybrać maturzyści. Dla chętnych przygotowano mleko kozie do degustacji.  Uczniowie i nauczyciele mieli możliwość zwiedzania laboratoriów specjalistycznych w Katedrze Immunologii, Mikrobiologii i Chemii Fizjologicznej oraz Katedrze Genetyki i Ogólnej Hodowli Zwierząt oraz mogli podejrzeć jak wyglądają prawdziwe studenckie ćwiczenia.

Pracownicy, doktoranci oraz studenci byli bardzo zaangażowani w przedstawienie możliwości kształcenia praktycznego na WBIHZ ZUT w Szczecinie.

Zdjęcia: Magdalena Niemcewicz i Małgorzata Szewczuk