Spotkanie promocyjne w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Barlinku 15.04.2015 08:39

10 kwietnia 2015 roku, w ramach promocji Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt, pani mgr inż. Paulina Robak z Katedry Fizjologii, Cytobiologii i Proteomiki odwiedziła Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 imienia. Kpt. Hm. Andrzeja Romockiego "Morro"
w Barlinku.

Poprowadziła tam trzy spotkania z uczniami klas trzecich liceum i technikum, na których zaprezentowała Wydział, a w szczególności ofertę edukacyjną i dydaktyczną oraz możliwości i korzyści jakie daje studiowanie na naszym Wydziale. Młodzież wykazała się dużym zainteresowaniem, chętnie słuchali i zadawali pytania.

Prezentacja zakończona została zaproszeniem wszystkich do studiowania na Wydziale Biotechnologii i Hodowli Zwierząt ZUT w szczecinie oraz wręczeniem drobnych upominków promocyjnych.