Informacje bieżące dla pracowników WBiHZ

ERASMUS+ nabór na wyjazdy szkoleniowe i dydaktyczne 2017/2018 12.04.2017 10:28

Zapraszamy pracowników ZUT i nauczycieli akademickich do składania wniosków na wyjazdy szkoleniowe i dydaktyczne programu Erasmus+ realizowane w roku 2017/2018

Osoby zainteresowane proszone są o zapoznanie się z zasadami realizacji wyjazdów szkoleniowych i dydaktycznych przed złożeniem wniosku, w szczególności z zasadami kwalifikacji oraz warunkami finansowymi programu Erasmus+.

Szczegółowe informacje, zasady kwalifikacji oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.erasmusplus.zut.edu.pl (sekcje Wyjazdy szkoleniowe i Wyjazdy dydaktyczne).

Wnioski na wyjazdy szkoleniowe należy składać w Dziale Kształcenia, Sekcji Współpracy z Zagranicą (al. Piastów 17, pok. 10), natomiast na wyjazdy dydaktyczne u Koordynatora Wydziałowego w nieprzekraczalnym terminie do 31 maja 2017 r.