Aktualności

Prof. dr hab. inż. Arkadiusz Terman – Rektor Elekt Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie na kadencję 2024-2028 12.04.2024 08:48

Ćwierć wieku temu zakończyła się kadencja Rektora Akademii Rolniczej w Szczecinie, którą po raz ostatni sprawował przedstawiciel Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Pan Profesor Arkadiusz M. Kawęcki – Kierownik Katedry Genetyki i Ogólnej Hodowli Zwierząt.

Po 25 latach ponownie tę zaszczytną funkcję sprawował będzie przedstawiciel Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt prof. dr hab. inż. Arkadiusz Terman - Kierownik Katedry Genetyki.

Z tej okazji w imieniu społeczności Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt składam serdeczne gratulacje Panu prof. dr. hab. inż. Arkadiuszowi Termanowi. Razem z Panem Rektorem Elektem dzielimy radość z wyboru dokonanego przez Uczelniane Kolegium Elektorów. Życzymy wytrwałości w realizacji planów służących rozwojowi naszej Alma Mater, a także dużo sił i zdrowia.

www.zut.edu.pl/zut-strona-glowna/informacje-biezace/article/profesor-arkadiusz-terman-nowym-rektorem-zut.html

Arkadiusz Pietruszka

Dziekan