NePoPo w pigułce – warsztaty prowadzone przez Piotra Kaczmarka – 25.10. 2023 r. 23.10.2023 14:45

W dniu 25. października 2023r. (środa) w godzinach od 9:00 do 17:00 na WBiHZ ZUT w Szczecinie (ul. Kl. Janickiego 33 w sali 1/11) odbędzie się seminarium połączone ze szkoleniem praktycznym pt. ,, NePoPo w pigułce”, które poprowadzi Piotr Kaczmarek.

Pan Piotr Kaczmarek jest profesjonalnym trenerem od 2012 roku. Szkolenie psów towarzyszy mu od urodzenia. Przyświeca mu jasny cel – zmieniać świadomość ludzi na temat szkolenia psów przy użyciu różnych dostępnych narzędzi. Każdy pies jak i człowiek jest inny i do każdego trzeba podejść indywidualnie, ale jeśli zrozumiemy jakie mamy narzędzia oraz jak one działają, będziemy w stanie odnieść sukces w komunikacji z naszym czworonożnym przyjacielem. Jego marzeniem jest połączenie systemu szkoleniowego psów z treningiem ludzi i wydobycie potencjału z każdego człowieka. Jego program hodowlany i szkoleniowy opiera się wyłącznie na psach użytkowych, które mają predyspozycje do pracy w służbie. Wiele z wyszkolonych przez nich psów pracuje w jednostkach wojskowych w Polsce, ale także i na całym świecie w USA, Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech, Czechach, Katarze, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Włoszech, Afryce. Od 2020 roku współpracuje z Górskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym. Tamtejsze psy są szkolone, aby ratować ludzkie życie.

Szkolenie będzie trwało od godz. 9:00 do 17:00.

Część teoretyczna odbędzie się w budynku przy ul. K. Janickiego 33, w sali 1/11; część praktyczna na placu treningowym (wybieg przed dziekanatem).

Szkolenie jest bezpłatne.

Wszystkich chętnych pracowników i studentów serdecznie zapraszamy.

Program szkolenia:

Co to jest NePoPo

·         pozytywne wzmocnienie,

·         negatywne wzmocnienie,

·         kliker trening,

·         praca z pokarmem,

·         praca na popędach,

·         uwarunkowania klasyczne/instrumentalne,

·         jackpot dopaminę,

·         kod talentu,

·         nagradzanie na wprost/nie na wprost

·         pozytywna/negatywna kara/korekta