Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie poszukuje pracownika na stanowisko SAMODZIELNY REFERENT 30.06.2023 11:17

MIEJSCE PRACY: Dziekanat Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

OPIS STANOWISKA

•  prowadzenie dokumentacji związanej z tokiem studiów i obsługa administracyjna studentów,
  • wystawianie dyplomów ukończenia studiów oraz rozliczanie absolwentów,
  • ewidencja oraz windykacja należności z tytułu opłat wynikających z toku studiów,
  • prowadzenie bieżącej korespondencji dotyczącej spraw studenckich,
  • obsługa administracyjna prodziekanów ds. studenckich i kształcenia,
  • sporządzanie i gromadzenie sprawozdań,
  • archiwizacja dokumentów wytworzonych w dziekanacie,
  • prowadzenie gospodarki drukami ścisłego zarachowania,
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego, związanych z zajmowanym stanowiskiem.

•  wykształcenie średnie lub wyższe,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • skrupulatność, zaangażowanie, profesjonalizm w wykonywaniu zadań,
  • umiejętność zarządzania czasem i realizacji założonych celów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość systemu Dziekanat.XP – będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY

•  pracę w wymiarze pełnego etatu (praca na zastępstwo - na czas nieobecności pracownika),
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym:
  • możliwość ubiegania się o niskoprocentową pożyczkę na cele mieszkaniowe, zawieraną
  • na okres zatrudnienia,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • dofinansowanie do zwiększonych kosztów utrzymania w okresie świątecznym,
  • dostęp do ośrodków wypoczynkowych w miejscowościach nadmorskich.
  • bezpłatny parking w centrum miasta.

WYMAGANE DOKUMENTY

Oferty prosimy przesłać do dnia 30.06.2023 r. drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na sam. referenta WBiHZ” lub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na sam. referenta WBiHZ” na adres:

Dział Kadr

al. Piastów 17, (pok. 225 C)

70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 07.07.2023 r. Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.

Powyższa oferta może zostać wykorzystana do innych rekrutacji prowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. W tym celu proszę w CV zamieścić dodatkową zgodę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, al. Piastów 19, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”.